Лудогорец U17 със седем от седем

Лудогорец U17 записа седма поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. "Орлите" сломиха Спартак (Плевен) с 3:0, а мачът от програмата на седмия кръг се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

След успеха момчетата на Емилиян Петров се утвърдиха на първото място във временното класиране.

Талантите на разградчани откриха в 10-ата минута. Гола отбеляза Кристиян Николов, а асистенцията бе на Филип Гигов. В 17-та минута Християн Атанасов направи 2:0. Последния пас даде Константин Димитров.

До почивката "орлите" имаха още няколко добри ситуации за попадение, но ги пропуснаха. Почивката дойде при този резултат. Крайното 3:0 оформи Кристиян Николов, който бе намерен добре от Александър Ангелов.