Пюник съсече Слован с два гола за две минути

Отборът на Пюник записа първата си победа в група "Н" на Лигата на конференциите. Той се наложи с 2:0 в домакинството си на Слован (Братислава) от втория кръг.

Арменците решиха всичко в своя полза с два бързи гола в средата на първото полувреме. Първо в 35-ата минута Артак Дашян се отскубна зад защитата и с удар от границата на наказателното поле порази вратата за 1:0.

Само две минути по-късно Юсуф Отубанджо направи пробив и с мощен удар заби топката в левия ъгъл на вратата.

Така Пюник вече има 3 точки и излезе на 2-рото място във временното класиране. Слован остава на дъното на таблицата с 1 точка до момента.