Локо (ГО) с класически успех

Локомотив надви Етър II (Велико Търново) с 3:0 в Горна Оряховица. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изковаха успеха само за 22 минути през първото полувреме. Кристиян Райчев откри в 8-ата минута след пас на Тодор Бакърджиев. 120 секунди по-късно Янислав Цачев удвои след подаване на Милен Савов.

Етър II: Невъзможни неща няма

Вратарят на „железничарите“ ритна топката към Георги Колев и той вкара третия гол в 30-ата минута. След почивката, гостите имаха достатъчно шансове поне за почетно попадение. Траян Димитров не вкара топката в празната врата. Исмаил Ибрямов и Георги Иванов пък уцелиха по веднъж гредите. Локомотивци също имаха още възможности, но Димитър Байдаков и Бакърджиев пропуснаха най-чистите.