Левски (Левски) обърна Етър II

В град Левски, едноименния тим победи Етър II (Велико Търново) с 3:2 в среща от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Стана интересен мач. Венцислав Миленов откри за домакините в 20-ата минута. Александър Гугучков изравни след още толкова време.

Пълна мобилизация в Етър II за мача в Левски

В 71-ата минута Калоян Ненчев се измъкна сам срещу вратаря и даде аванс на малките „боляри“. Малко след това Гугучков опита да прехвърли вратаря на Левски, но топката премина и над гредата. Секунди по-късно Ненчев тресна гредата.

Ивайло Раденцов: Няма повече накъде да отстъпваме

После дойдоха минутите на Ивайло Раденцов. Капитанът на домакините изравни от фаул в 80-ата минута, а скоро асистира за победното попадение на Миленов.