Локо (ГО) без проблеми срещу Левски (Левски)

Локомотив спечели с 4:0 в Горна Оряховица срещу едноименния тим на град Левски в среща от третия кръг на Северозападна Трета лига. Поне още толкова положения пропиляха домакините.

Ивайло Раденцов: Да продължим с успешните игри срещу Локомотив (ГО)

Димитър Байдаков откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тодор Бакърджиев в 15-ата минута. След още толкова време, бърза контраатака на „железничарите“ завърши с попадение на Даниел-Виктор Кънчев, оползотворил пас на Георги Колев. Последният се разписа в 69-ата минута, когато Байдаков отне топката от вратаря и я подаде пред празната врата.

Накрая Милен Савов асистира за гола на Янислав Цачев. Той, Колев и Байдаков можеха да вкарат още, а Кристиян Райчев уцели гредата.