Ботев (Пд) отново вдигна Купата 7 години по-късно! "Канарчетата" триумфираха в атрактивен сблъсък с Лудогорец с 3:2

Виляреал се изравни с Барселона

Виляреал постигна убедителна победа над Елче в испанската Ла Лига, налагайки се с 4:0. "Жълтата подводница" реши мача още през първото полувреме, когато в рамките на десет минути се разписаха Жерард Морено и Джовани Ло Селсо. След почивката Виляреал намали оборотите, но все пак нанесе своя двоен удар в самия край на мача. В 89-ата минута Франсис Коклен увеличи преднината на домакините, а в добавеното време крайното 4:0 оформи Хосе Моралес.

След отличния старт на сезона Виляреал има 10 точки от 4 мача и заема третото място в класирането, като отстъпва на Барселона само по голова разлика. Отборът на Унай Емери гостува в първите си три мача от сезона в Ла Лига, а днес домакинства във Валенсия поради реновацията на "Естадио де ла Керамика". Елче пък се свлече на предпоследната 19-а позиция.

Снимки: Gettyimages