"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Чавдар (Етрополе) с убедителна победа за Купата

Чавдар (Етрополе) продължава напред в надпреварата за Купата на България, след като победи като гост Спартак (Пещера) с 6:0. Първият гол падна в 21-вата минута,а негов реализиратор бе Георги Маджаров

В 38-мата минута бе отсъдена дузпа в полза на етрополци, която бе реализирана от капитана Николай Иванов - Шейха. В самия край на полувремето падна и третото попадение в мача, дело на Павел Головодов.

В 66-ата минута Павел Головодов вкара и втория си гол в мача. Големият талант на ЦСКА бе привлечен през лятото в Етрополе, след като за последно игра в родния си Гоце Делчев, за местния Пирин.

Андон Гущеров реализира своето попадение четвърт час преди края на редовното време, а последното попадение в двубоя падна в 85-ата минута, което бе реализирано от Валентин Лазаров.

Марек отстрани Металург за Купата

Така Чавдар стигна до основната схема на турнира за Купата на България и има шанс да доведе в Етрополе отбор от родния ни елит. Другите отбори от квотота на аматьорския футбол в Югозапада, които стигнаха до основната схема са Марек, Вихрен (Сандански) и Левски Раковски.