Женско първенство по футбол: НСА - Пирин

Уулвс остана бе победа и след мача с Борнемут

Борнемут и Уулвърхамптън направиха скучно нулево равенство в сблъска си помежду си от петия кръг на Премиър лийг. След като преди няколко дни "черешките" загубиха с 0:9 от Ливърпул, вследствие на което мениджърът на отбора Скот Паркър бе уволнен, днес тимът от Южна Англия успя да запише чиста мрежа. Уулвърхамптън пък остава без победа през този сезон.

Новото попълнение на "вълците" Матеус Нунеш можеше да открие резултата през първата част, в която гостите имаха сериозна доминация. Топката обаче срещна гредата. Педро Нето също пропусна една чудесна ситуация преди почивката. 12 минути преди края и Раул Хименес се размина с гола, след като се откъсна, но стреля встрани от целта. Малко след това Лойд Кели изчисти от голлинията удар с глава на Поденсе. Така тимът на Бруно Лаже няма гол като гост в Премиър лийг вече близо четири часа и половина.

Временният наставник на Борнемут Гари О'Нийл пък може да е доволен, че отборът му запази чиста мрежа, въпреки че не създаде кой знае какво в атака.

Снимки: Imago