Емануел Луканов: Логика във футбола няма, в България - още повече, а в “Б” група - никаква

Наставникът на Етър Емануел Луканов обяви след равенството 1:1 срещу Беласица в Симитли, че отборът му е заслужавал трите точки.

Беласица спря Етър за върха, юноша на Левски със страхотен гол

“Цяло второ полувреме ги натискахме. Създадохме ситуации, положения, но не ги вкарахме. Отбелязахме от дузпа. Присъствие в наказателното поле, топката върви по голлинията. Трябва да ги вкарваме. Първото полувреме ние нищо, те - нищо. Един удар, един гол. Логика във футбола няма, в България - още повече, а в “Б” група - никаква.

Планът ни беше да изкараме първото полувреме и да ги натиснем през второто. Не трябваше да губим на почивката с един гол. Ако бе 0:0, може би щяхме да бием. Вкара еврогол момчето. Евала! Искам да поздравя противника за страста, която има. Трябваше да спечелим”, коментира Луканов.