Бдин (Видин) направи три от три и е на върха

Бдин (Видин) удари Академик (Свищов) с 5:0 и продължава с пълен точков актив след третия кръг на Северозападна Трета лига. Само първите 10 минути се оказаха достатъчни за селекцията на играещия треньор Николай Цветков-Демона за да наклони чувствително везните към пореден успех.

Демона: Академик (Свищов) е труден съперник

Цветомир Тодоров откри резултата в началните секунди след като Емануел Виейра де Соуса му свали топката с гърди. Александър Соколов удвои от дузпа в 11-ата. Само за 180 секунди, домакините окончателно повалиха съперника с два гола веднага след почивката.

Росен Илков: Който направи по-малко грешки ще спечели

Вкараха ги Емануел Виейра де Соуса и Стивън Милчев съответно в 47-ата и 49-ата минута. Първият се разписа и в 85-ата минута – 5:0.