Торино се справи с втори новак

Торино постигна втора победа от началото на сезона и тя отново беше срещу новак. След като победи Монца на старта, сега тимът на Иван Юрич спечели с 2:1 гостуването си на Кремонезе. След този успех Торо има актив от седем точки, колкото и лидерът в класирането Лацио

Гостите поведоха в 17-ата минута, когато Бианкети си отбеляза автогол. Топката се отклони в него след акробатичен удар на Влашич. Бранителят се опита да се реваншира, като негов силен удар бе отразен от вратаря на гостите Милинкович-Савич. Ола Айна пък пропусна отлична възможност за Торино. Кремонезе натиска в края на първото полувреме, но трудно създаваше положения.

Неманя Радонич удвои аванса на гостите в 65-минута. Сърбинът започна атаката, изведе Войвода отляво, който го намери пред вратата. Кремонезе се върна в мача 10 минути преди края след страхотно изпълнение на влезлия като резерва Леонардо Семикола. Това доведе до драматичен завършек на двубоя. Домакините натиснаха и създадоха положения, но така и не стигнаха до гол и записаха трета поредна загуба.