Елвис Ману: Винаги искам да вкарвам голове, ще имам още много с екипа на Ботев (Пд)

Нападателят на Ботев (Пловдив) Елвис Ману, който реализира дебютното си попадение с "жълто-черната" фланелка при победата с 3:1 срещу Септември, изрази надежда, че ще вкара още много попадения за "канарчетата".

"В момента доста ме боли, кракът е леко подут. Не вярвам да е нещо сериозно. Доминирахме през първото полувреме и създадохме някои добри възможности.

Първа победа за Ботев (Пд), "канарчетата" се справиха с младоците от Септември

Мисля, че можехме да вкараме повече преди почивката. Винаги искам да вкарвам голове, това е моята работа. Мисля, че ще има още доста с “жълто-черната” фланелка.