Партизан с минимална победа

Партизан се наложи с 1:0 над Дреновец в приятелска среща, играна в Червен бряг. Половин час след началото й, Милен Тонев нахлу от дясно и с шут по диагонала вкара единствения гол. Той репликира съдията, десетина минути по-късно и получи червен картон. През първото полувреме никой не взе превес. Денис Димитров пропусна да изведе гостите напред в 10-ата минута. Дилян Димитров и Христо Димов пропиляха шансове пред отсрещната врата. След почивката Атанас Атанасов не успя да удвои с глава за домакините. Съотборникът му Тихомир Динев имаше две възможности за попадение. Футболистите на Дреновец пък на четири, пет пъти се разминаха с гола.