Чавдар (Етрополе) надви Вихър

Чавдар (Етрополе) се наложи с 2:1 над гостуващия му Вихър (Славяново) в приятелска среща. Домакините повече владееха топката. Кулминацията се разигра за четвърт час през първото полувреме. В 16-ата минута, Андон Гущеров откри резултата след прецизно изпълнен фаул. Павел Головодов удвои в средата на първата част. Тони Паликрушен реализира в 32-ата минута. След почивката чавдарци стреляха към славяновската врата, но само веднъж в очертанията й, но Светлин Линев се справи. Пред отсрещната врата, етрополски бранител изби топката, отиваща към свободния Анатоли Петров. Накрая от Вихър поискаха дузпа за удар в лицето на Христиан Петков, но рефера не свири дузпа.