Марек записа четвърта победа в контролите

Марек постигна четвъртата си победа в контролите от лятната подготовка. Дупничани надделяха с 1:0 над Гранит (Владая) на неговия стадион.

Мачът започна двуостро, като гостите дочакаха своя шанс в 17-ата минута. Тогава Гранит сбърка елементарно, от което се възползва Георги Божилов и прехвърли излезлия вратар Минев за 1:0.

Попадението даде допълнително самочувствие на дупничани, които до края на полувремето трайно задържаха топката и не позволяваха почти никакви опасности пред своята врата.

През втората част бяха извършени множество смени, но отново Марек бе тимът, който диктува темпото. Добро положение се откри в 60-ата минута, когато удар на Анжело Кючуков-младши бе спасен от вратаря.

Четвърт час преди края на редовното време ситуацията се повтори, като отново вратарят отрази. В 79-ата минута пък Михалков навлезе по диагонала, но ударът му прелетя високо над целта. 60 секунди по-късно отново стражът на Гранит трябваше да се намесва и да запази резултата само 0:1.