Дубълът на Локо (Пловдив) и Гигант не излъчиха победител

2:2 приключи приятелската среща в пловдивското градче Садово между втория отбор на Локомотив (Пловдив) и Гигант (Съединение). Гигант владееше инициативата през първото полувреме. В средата му, Иван Лазаров откри резултата с глава след центриране от корнер за тима от Съединение. Добри възможности пропиляха съотборниците му Кристиян Здравков, Мусат Аурел и Здравко Жилов. Четвърт час след почивката, пловдивски футболист игра с ръка и Аурел удвои преднината от дузпа. Девет смени извърши треньора му Георги Мечечиев. Локомотивци изравниха играта. Теодор Фърков намали от фаул в 75-ата минута. Иван Узунов изравни с глава към края на двубоя.