Гигант с победа в Панагюрище

Гигант (Съединение) надви Оборище с 2:1 в приятелска среща, играна в Панагюрище. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев. Тя доминираше до почивката. Първата радост обаче беше за домакините. Георги Нетов ги изведе напред в резултата след прецизно изпълнена дузпа в средата на първото полувреме. В 35-ата минута рефера посочи бялата точка пред отсрещната врата. Никола Марин изравни от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Здравко Жилов. 120 секунди преди края на първата част, Янко Гюзлев осигури победата за Гигант при заучено положение след изпълнение на корнер. По два пропуска за тима от Съединение направиха Мусат Аурел, Кирил Личев, по веднъж с попадение се разминаха съотборниците им Мариян Гиров и Никола Марин. След извършените смени през второто полувреме, равновесието на терена се възстанови.