Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Гигант победи Сокол

Гигант (Съединение) надви Сокол (Марково) с 3:2 в приятелска среща. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев. Мариян Гиров откри резултата за Гигант, завършвайки триходова комбинация с попадение в 7-ата минута. Момчил Кирков изравни, четвърт час по-късно, наказвайки груба грешка на противника в 20-ата минута. За него мача приключи само 120 секунди по-късно, когато при сблъсък със съперник получи аркада и беше заменен от родения през 2005 година Низар Алруб. Изключително красив гол от воле за тима от Съединение вкара Мусат Аурел в 40-ата минута. Десетина минути след почивката Мариян Андреев се възползва от неразбирателство между защитник и вратар, реализирайки за 2:2. Аурел донесе победата в 72-ата минута, когато вкара дузпа. Пропуски за Гигант направиха още Иван Лазаров, Кирил Личев и два пъти Красимир Здравков. Дебют за тима на Мечечиев записаха четирима 16-годишни. Титуляр на вратата на Сокол беше родения през 2006 г. Абдула Шериф.