Бдин представи отбора си и удари дубъла на Ботев (Враца)

Бдин победи втория отбор на Ботев (Враца) с 4:0 в приятелска среща, играна на стадион „Георги Бенковски“ във Видин. Преди мача, домакините представиха официално отбора си, с който след седмица ще влязат в битките на Северозападната Трета лига. Четвърт час след началния съдийски сигнал, новото попълнение – бразилеца Виейра де Соуза откри резултата отблизо след центриране отляво. След още толкова време завърналия се лидер на бдинци Цветомир Тодоров прехвърли вратаря на врачани за 2:0. Ивайло Иванов направи резултата категоричен с глава след центриране от корнер в 51-ата минута. Александър Соколов центрира и Николай Боянов с глава вкара четвъртото попадение в 70-ата минута. Бразилският таран насочи топката с глава в гредата през втората част. Още положения за гол създаде селекцията на играещия треньор Николай Цветков-Демона.