Дубълът на Дунав и румънци сътвориха голов екшън

3:3 приключи приятелската среща в русенското градче Сливо поле между втория отбор на Дунав (Русе) и румънския четвъртодивизионен Реал Драгъняска. Стана интригуващ, отворен двубой с доста голови положения пред двете врати. Гостите откриха резултата, половин час след началния съдийски сигнал. Радослав Великов възстанови равенството в 38-ата минута. При това съотношение завърши първата част. Румънци поведоха няколко минути след почивката. Преслав Банков изравни в 60-ата минута. 180 секунди по-късно, топката за трети път спря в русенската мрежа. Четвърт час преди края, Великов фиксира окончателното 3:3 с второто си попадение.