Емо Луканов: Половината положения да бяхме вкарали, щяхме да бием с 5:0

Старши треньорът на Етър Емануил Луканов не можеше да повярва на безкрайните пропуски, които неговите футболисти направиха срещу Дунав. Дербито на Северна България във Втора лига завърши 1:1, но "виолетовите" диктуваха събитията почти през всичките 90 минути.

"Не знам откъде да започна… Ако си бяхме вкарали половината от ситуациите, този мач трябваше да завърши 5:0. В един момент с половин удар рискуваме да го загубим. За мен няма фал преди гола на гостите, но на мен ми плащат да бъда треньор на Етър, не ми плащат да върша работата и на другите, нека те сами преценяват. Мариян Иванов влезе в чисто в противника и това не е никакъв фаул.

Етър пропусна дузпа и стигна до точка на "Ивайло"

Като сценарий се получи класически домакински мач. Противникът беше дошъл за това и постигна своето. Хубаво е, че поне натиснахме до края и успяхме да изравним. Видяхте колко положения имахме – първото полувреме два пъти сами срещу вратаря, дузпа, после положение след положение…

Благодарности за момчетата, че до последно натискаха и търсиха победата. Днес не се получи, надявам се следващите мачове да стане. Не знам дали е до наша концентрация, но техният вратар направи добър мач и спаси куп положения.

Ако в следващите мачове наполовина създаваме толкова положения и ги вкарваме, сме идеални!", завърши бившият защитник.