Етър пропусна дузпа и стигна до точка на "Ивайло"

Етър завърши 1:1 с Дунав в среща от Втора лига. Срещата можеше да се развие и по-добре за болярите, но Живко Петков не успя да открие резултата в началото на второто полувреме, когато централният нападател пропусна дузпа. Опитният бургазлия стреля в гредата от бялата точка. В 62-ата минута Йордан Димитров от състава от Русе прониза стража Христо Иванов с прецизен удар от фаул. При гола капитанът на "виолетовите" закачи своята мрежа и се наложи коригирането ѝ, което забави мача с няколко минути.

В 77-ата минута Живко Петков се реваншира за изтърваната дузпа, пращайки топката с глава зад вратаря на Дунав. В добавените седем минути към второто полувреме "драконите" можеха да си тръгнат с трите точки от Велико Търново, но страхотен изстрел от 30 метра на Мартин Петков се спря в напречната греда.