Мидтиланд и АЕК (Ларнака) си размениха два късни гола

Отборите на Мидтиланд и АЕК (Ларнака) не успяха да излъчат победител в първия сблъсък помежду си от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Срещата завърши при резултат 1:1, така че нищо не е решено и интригата остава за реванша.

И двата гола в мача паднаха в заключителните десет минути. Гостите първи откриха резултата в 81-вата минута с попадение на Адам Гюрчо. Много бързо обаче домакините възстановиха равенството. Това се случи в 84-тата минута, а точен бе Ерик Святченко.

Така реваншът в Кипър остава абсолютно отворен, като и двата тима имат шанс за продължаване напред. Ответната среща ще се изиграе на 26 юли.