Oчаквайте в 19:00: Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България

Струмска слава подчини Созопол с голове в началото и края на второто полувреме

Струмска слава започна новия сезон във Втора лига с домакински успех срещу стар познайник. Отборът, воден от Юрий Васев, стигна до победата с 2:0 над Созопол в първия кръг от шампионата.

И двете попадения за Славата паднаха през второто полувреме. Антон Тунгаров откри резултата само 60 секунди след почивката, разписвайки се от пряк свободен удар. В заключителните секунди на срещата Красимир Панчев оформи крайното 2:0.

По този начин домакините стартираха успешно новата кампания, а в следващия кръг им предстои гостуване на Янтра (Габрово). Созопол пък приема един от новаците в първенството – Спартак (Плевен).