Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо от "Колежа" със съставите на двата отбора

Меси остави Рамос да вкара първия гол за ПСЖ това лято

Попадение на Серхио Рамос откри головата сметка на Пари Сен Жермен това лято. В дебютната си проверка от подготовката парижани се наложиха с 2:0 над втородивизионния Кювили, като мачът се игра на базата на шампионите. Двубоят беше неофициален дебют за новия наставник Кристоф Галтие, който наскоро замени Маурисио Почетино.

Рамос се разписа за 1:0 в 34-тата минута от дузпа, която беше спечелена от Лионел Меси. Вместо обаче аржентинецът да изпълни, с тази задача се нагърби испанският ветеран.

И двамата започнаха като титуляри, но изкараха само по 45 минути, тъй като Галтие заложи на два различни състава през полувремената.

Вторият гол беше реализиран в 54-тата минута от 18-годишния юноша Джейди Гасама.

Неймар пропусна срещата заради лека травма, а в игра не се появиха и други от футболистите, които бяха получили по-дълга почивка като Килиан Мбапе, Ашраф Хакими, Преснел Кимпембе, Данило, Пабло Сарабия и др.

Тези дни ПСЖ заминава на турне в Япония.

Новият сезон в Лига 1 започва на 5 август.