Дрита продължава напред в Лигата на конференциите с класика над Интер (Турку)

Отборът на Дрита ще играе във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите, след като спечели 3:0 реваша с Интер (Турку). Финландците имаха преднина от 1:0 след първия мач, но косоварите направиха пълен обрат на свой терен и отстраниха своя съперник.

Дрита поведе още във 2-рата минута с гол на Марко Симоновски, а през второто полувреме два бързи гола на Арбнор Муя в 49-ата и 51-вата минута донесоха и крайната победа за домакините.

Така Дрита вече е във втория предварителен кръг на турнира и там ще играе срещу белгийския Антверп.