Националите ни до 14 г. завършиха втори на Европейската отборна купа в Ереван

Юношите на България до 14 г. завършиха на второ място на турнира от Европейската отборна купа в Ереван (Армения). Във финалната среща нашите таланти отстъпиха на Германия с 0-3 победи.

Още във вторник българчетата си осигуриха класиране за финалите на най-добрите осем отбора на Европа в тази възраст. По тази причина първата ни ракета Иван Иванов получи почивка във вчерашната среща. Така за България в сряда играха Димитър Кисимов и Станислав Косев.

Преди този мач България победи Турция и Нидерландия.
България е в състав Иван Иванов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна), Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) и Станислав Косев (ТК "Кристи", гр.Дряново) с капитан Валдислав Матеев.

Финалите на най-добрите осем отбора в Европа са от 1 юли във Валенсия (Испания).