Без победител в дербито на Община Левски

1:1 завършиха Ювентус (Малчика) и гостуващия му Левски (Левски). Двубоят е от 34-ия последен за сезона кръг на Северозападната Трета лига.

Ювентус (Малчика): Длъжни сме да зарадваме феновете с победа

Секунди деляха домакините от успеха, когато вратаря им и защитник се сблъскаха за топката, тя попадна у Алекс Боев и равенството стана факт. В 60-ата минута Александър Скорчев беше най-съобразителен в суматоха пред левскарската врата и откри резултата.

Ивайло Раденцов: Да покажем, че сме по-добри

Ювентус търсеше победата през целия мач. Имаше възможности да я постигне, но не се възползва от шансовете си. Левскарите загубиха Джанко Танев в 70-ата минута заради контузия. Капитанът им Ивайло Раденцов пък доигра срещата с травма.