Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Партизан излъга Локо (Мездра)

Партизан спечели с 2:1 срещу Локомотив (Мездра) в Червен бряг. Двубоят е от 34-ия последен за сезона кръг на Северозападна Трета лига. Домакините започнаха по-добре. Георги Петков пропусна да открие резултата в 5-ата минута. „Железничарите“ разчитаха на контраатаки. При една от тях, топката се удари в ръката на Галин Великов и Николай Ганчев реализира дузпата – 0:1.

Партизан ще лекува разочарование с победа над Локо (Мездра)

Червенобрежкият тим реагира моментално. Резултатът от подема им дойде в 35-ата минута. Тогава Радослав Батов центрира, Васил Асенов, Милен Тонев възстанови равенството с шут от границата на наказателното поле. В оставащото време до почивката Антонио Йорданов не успя да надиграе Веселин Ганчев, а Пламен Венелинов не уцели вратата. Втората част беше равностойна.

Локо (Мездра) не тръгва за Червен бряг като обречен

В 51-ата минута Калоян Тодоров шутира, топката рикошира и Дилян Димитров отблизо донесе победата за Партизан. Локомотивци разчитаха на статични положения. При едно от тях пропуснаха да изравнят. Веселин Ганчев спаси удар и на Михаил Иванов. Димитър Димитров,к влязъл като резерва за тима от Червен бряг пък преодоля двама, но не уцели вратата.