„Железничарите“ безмилостни към малките „боляри“

Локомотив (Горна Оряховица) победи Етър II във Велико Търново с 5:2. Двубоят е от 34-ия последен за сезона кръг на Северозападната Трета лига.

Дубълът на Етър излиза срещу третия

В началните секунди Ивайло Велчев тресна гредата. Няколко минути по-късно обаче топката спря в отсрещната врата след удара на Калоян Ненчев. После футболист на гостите изби от голлинията. Пропуски за домакините направиха още Христо Марков и Ненчев. В 27-ата минута Стефан Неделчев изравни, а десетина по-късно капитана Красимир Гавазов направи обрат в резултата.

Локо (ГО) излиза за победа

Малко след почивката Кристиян Райчев вкара третия гол. Влезлият като резерва Георги Иванов върна интригата в 63-ата минута – 2:3. Това съотношение се задържа само 7 минути преди Неделчев да се разпише за втори път. Райчев стори същото в 81-ата минута за окончателното 2:5. С пропуски за Локомотив се отличиха още Гавазов – два пъти, Неделчев и особено Димитър Байдаков.