Вихрен победи Балкан

Вихрен (Сандански) спечели у дома с 3:2 срещу Балкан (Ботевград). Двубоят е от 37-ия кръг на Югозападната Трета лига. Веднага след началния съдийски сигнал, домакините се устремиха към отсрещната врата. На два пъти пропуснаха да открият резултата. Сториха го в 28-ата минута с попадението на Емил Найденов. Десетина минути по-късно обаче загубиха Димитър Макриев, който напусна терена с контузия. В 58-ата минута Калоян Бонев изравни. Капитанът на гостите обаче пропусна да направи пълен обрат в резултата. Вместо това, съперникът отново излезе напред. Неговият капитан Валери Георгиев реализира от дузпа в 63-ата минута. Бонев отново пропусна да вкара. Скоро Янислав Тусонджиев изпрати топката за трети път в мрежата зад Костадин Котев след шут от 25 метра. Пореден пропуск направи Бонев. Николай Миков също се размина с гола. Павел Петков фиксира окончателното 3:2 в 87-ата минута.