100 години ски спорт в България

Левски (Карлово) завърши сезона с победа

Отборът на Левски (Карлово) завърши сезона с успех. Отборът записа победа с 2:1 като гост на Сокол (Марково) в изтеглена среща от последния 34-ти кръг на ЮИ Трета лига.

След нулево първо полувреме бившият играч на Ботев и Марица Атанас Куманов откри след центриране от корнер и гол с глава. По-късно Запрян Запрянов проби самостоятелно и центрира към Ерай Карадайъ, който удвои резултата.

Отново Запрянов изработи отлична атака и центрира към Карадайъ в малкото наказателно поле, но последният прати топката над вратата и пропусна да направи резултата класически. В 87-ата минута Сезгин Четин намали за 1:2, като това остана и крайният резултат.