Черноморец (Бургас) продължава добрата си серия с победа над Левски (Карлово)

Черноморец продължава с впечатляващото си представяне в Югоизточната Трета лига и записа четвърта поредна победа. Бургазлии се наложиха у дома с 3:1 над Левски (Карлово) в двубой от 31-ия кръг на шампионата.

Домакините до голяма степен решиха всичко в срещата до 20-ата минута, когато имаха аванс от 3 гола. Само след 120 секунди игра Антон Узунов откри резултата.

В 12-ата минута играчът на Левски - Николай Дойков, си отбеляза автогол, а в 20-ата Стоян Мантаров оформи класиката.

Логично темпото на игра спадна, а към края на мача гостите стигнаха до почетно попадение, дело на Ерай Карадайъ (80).

Черноморец (Бургас) е четвърти във временното класиране с 64 точки, само на една зад третия Загорец. Тимът от Карлово е на 9-а позиция с 44 пункта.