SKADE се класира на четвъртфиналите в Pinnacle Cup IV след лесен успех над GamerLegion

Отборът на SKADE разгроми играчите на GamerLegion с 2:0 (16-7, 16-4) в първия рунд от плейофите на Pinnacle Cup IV. След този успех играчите на Камен "bubble" Костадинов преминават към четвъртфинала, където утре от 14:00 ще срещнат Eternal Fire.

Първата карта Nuke започна с рунд за шведите, но българите успяха да изравнят след това, което пък им даде възможност за силен старт. С тази инерция те съумяха да спечелят халфа с 14-1. Второто полувреме стартира с няколко взети точки от GL, но "сините" все пак затвориха картата, избрана от опонента им.

На Inferno родните геймъри си спечелиха първите битки, а така и контрол над мапа, като съперниците им взеха само три рунда в първата част. Втората половина мина по подобен начин и след няколко добри отигравания, норвежката организация си тръгна с победата.

В тази среща се видя огромната класа на българските геймъри, които не оставяха никакви шансове на опонентите си и много спокойно прибираха точките.

С най-добър резултат в мача си тръгва Симеон "dream3r" Ганев, който взе 41 убийства и изкара 1.41 рейтинг.