Бербатов показа, че не е загубил уменията си в мач срещу Ливърпул

Димитър Бербатов демонстрира, че не е загубил уменията си на футболния терен. Българинът игра за Манчестър Юнайтед в мач на легендите срещу Ливърпул. На "Олд Трафорд" Ливърпул спечели с 3:1. Бербатов отбеляза единственото попадение за "червените дяволи". Той се разписа в 50-ата минута от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу него. Луис Гарсия откри резултата в началото на втората част, а Марк Гонсалес се разписа на два пъти.

Ман Юнайтед имаше предимство през първата част, а Бербатов се отличи с типичните си технични отигравания. Той първо играеше зад Луис Саха, а след това зад Дани Уебър, който влезе в игра след 15 минути. Българинът пробва и няколко удара. В една ситуация той развинти Джейми Карагър в наказателното поле с поредица от финтове.

Капитани на двата отбора бяха Гари Невил и Карагър, а тимовете бяха водени от Брайън Робсън и Кени Далглиш. В отбора на Юнайтед личаха имената на Яп Стам, Рони Йонсен, Патрис Евра, Карел Поборски, Ники Бът и Антонио Валенсия. За гостите играха Йежи Дудек, Джермейн Пенант, Абел Шавие и Дирк Каут.

Снимки: Gettyimages