Пирин (Гоце Делчев) разгроми последния в Югозападната Трета лига

Пирин (Гоце Делчев) разгроми Левски (Чепинци) с 6:0 като домакин в мач от 31-ия кръг на Югозападната Трета лига. Само до края на първата част резултатът бе 5:0 след попадения на Слави Синанов (5’), Иван Макриев (14’ и 23’), Лъчезар Дафков (31’) и Илия Карапетров (45’). В началните минути на втората част Павел Головодов (50’) заби шесто попадение и оформи крайния резултат.

С тази победа отборът от Гоце Делчев събира в актива си 46 точки и заема осмата позиция в класирането. Левски (Чепинци) от своя страна все още е само с три точки в класирането си и е на последното място без нито една победа.