Равенство между Астън Вила и Кристъл Палас в Бирмингам

Астън Вила и Кристъл Палас завършиха при резултат 1:1 помежду си в Бирмингам в мач от предпоследния 37-ми кръг на Премиър Лийг. Двата отбора не гонят някакви по-сериозни цели до края на сезона.

Оли Уоткинс изведе бирмингамци напред в резултата с гол в 69-тата минута. Нападателят отклони топката от границата на вратарското поле, поразявайки целта след центриране отляво на Люка Дин. В 81-вата минута Джефри Шлуп, появил се току-що на терена, изравни с удар почти от голлинията.

Вила е на 12-о място в класирането с 44 точки, а “орлите” от Лондон са 11-и с 45 точки.