"Х" между Еспаньол и Осасуна, от който никой няма да е доволен

Борещите се на всяка цена за успеха Еспаньол и Осасуна завършиха 1:1 в среща от 35-ия кръг на испанското първенство, с което не си помогнаха много. Каталунците все още на теория могат да изпаднат, като им е нужна още една точка, а гостите ограничиха шансовете си седмото място, което класира за Лигата на конференциите.

Осасуна изигра много силно първо полувреме и заслужено поведе след попадение на Енрике Барха в 42-рата минута.

След почивката “папагалчетата” се разиграха и младежкият национал на Испания Нико Меламед изравни с отличен изстрел в 67-ата минута.

В последните секунди на добавеното време тимът на Осасуна удари греда, а имаше шанс за гол и след последвалия корнер.

Снимки: Gettyimages