Бохум излъга Арминия

Отборът на Бохум записа успех с 2:1 над Арминия (Билефелд) в двубой от предпоследния 33-и кръг в Бундеслигата. Така Бохум събра 42 точки и върви на 10-ата позиция в класирането, докато Арминия е предпоследен, 17-и, с едва 27 и е много близо до изпадането.

През първата част Себастиан Полтер откри за домакините от Бохум в 22-ата минута, но Йоаким Нилсон изравни за Арминия с глава след центриране на Гонсало Кастро от статично положение.

Резултатът се задържа почти до края на мача, като само минута преди края на редовното време на мача Джордж Бело си отбеляза нелеп автогол и така донесе успеха на Бохум.