Стефан Стоянов: Хареса ми първото полувреме, така трябваше да играем цял сезон

Наставникът на дубъла на Ботев (Пловдив) Стефан Стоянов даде мнението си след загубата на своя тим от Септември (София). “Канарчетата” отстъпиха с 0:3 като гости, но въпреки това треньорът остана доволен от първите 60 минути на своя тим.

Септември (Сф) схруска дубъла на Ботев (Пд) и си гарантира поне бараж за efbet Лига

“До някаква степен, на база това, което играхме първото полувреме, ме е много яд, че цял сезон не играхме така. Може би още малко самочувствие и опит за игра и осъзнава, че всяка ситауция е важна щеше да е добре. Ние не играхме като отбор, който е застрашен от отпадане.

Има напрежение, но ние това искаме да видим - потенциално добри футболисти, които да видим дали могат да се оправят в тежка обстановка и напрежение. Тук въпросът е колко далече сме били и дали тази година е достатъзчна. Надявам се тя да е и тези 60 минути да станат следващия мач 90, а догодиан 38 кръга”, заяви Стоянов.