Септември (Сф) схруска дубъла на Ботев (Пд) и си гарантира поне бараж за efbet Лига

Септември (София) продължава с отличното си представяне през пролетния дял на сезона във Втора лига. Тимът на Славко Матич срази с 3:0 дубъла на Ботев (Пловдив) и си гарантира поне бараж за влизане в efbet Лига. Още една победа на хората на Матич пък ще означава сигурно класиране за футболния елит.

Първото полувреме не предложи попадения, но след почивката зрителите в "Драгалевци" видяха три. В 49-ата минута Асен Георгиев се разписа от корнер и даде нужното успокоение на своите колеги. В 70-ата минута Александър Тодоров направи 2:0 със силен удар от далечно разстояние. В 81-ата минута Атанас Кабов фиксира крайния резултат.