Славко Матич: През второто полувреме показахме, че сме готови да реагираме

Старши треньорът на Септември (София) Славко Матич сподели мнението си след победата с 3:0 срещу дублиращия отбор на Ботев (Пловдив). Наставникът на столичани заяви, че успехът е заслужен, но не трябва да има отпускане до края на шампионата.

"Беше трудно през първото полувреме. Тези мачове са най-трудни. Направихме тактически смени на полувремето и се видя резултатът. През първите 10 минути имахме 2-3 чисти ситуации. Но, както често казвам, ние обичаме да ни е трудно.

Септември (Сф) схруска дубъла на Ботев (Пд) и си гарантира поне бараж за efbet Лига

Мисля че заслужено се поздравихме с трите точки. Няма напрежение в отбора. Показахме през второто полувреме, че сме готови да реагираме. Искаме да вземем следващите два мача.
Много съм доволен от момчетата. Няма да се отпускаме до края. Трябва да мислим да направим още много крачки в правилната посока", каза Матич.