Кушев: Ние играем за себе си и е хубаво, че показахме агресия и характер

Наставникът на Славия в днешния мач Мартин Кушев даде мнението си след равенството на своя тим с Черно море. Двата тима не се победиха и завършиха при резултат 1:1, а треньорът призна, че е доволен от това, че отборът му е показал характер.

Черно море загуби важни точки в "бронзовата" битка с Левски и Ботев (Пд)

“Мисля, че през първото полувреме стана равностоен мач, с изключение на последните 5-6 минути, когато Черно море имаше повече инициатива. През втората част ние имахме повече ситуации за гол. За нещастие допуснахме и се радвам, че се върнахме в мачa.

Грешката дойде на тъча, но това е. Мисля, че преди гола имахме възможност и удари. Проявихме характер и вкарахме повече агресия в нашите атаки след тяхното попадение.

Ние обичаме сами да си създаваме неприятности, но мисля, че се получи хубав мач за всички зрители.

След мача с ЦСКА имаше едно настроение, което не беше много добро. Ние играем за себе си и сме доволни, че показахме характер и агресия. Надявам се така да продължим”, заяви Кушев.