Станислав Иванов изгледа отстрани загуба на Чикаго Файър от Ню Йорк Ред Булс

Юношата на Левски Станислав Иванов остана през цялото време на пейката при домакинската загуба на тима си Чикаго Файър с 1:2 от Ню Йорк Ред Булс в среща от американското първенство Мейджър Лийг Сокър (МЛС). Чикаго пръв нанесе удар на съперника си с гол от дузпа на Джердан Шакири в 17-тата минута. В 75-тата обаче полският нападател Патрик Климпала изравни, а в заключителните минути нещата съвсем се объркаха за бившия тим на Христо Стоичков. В рамките на три минути между 80-тата и 83-тата двама играчи на Чикаго получиха червени картони, а в първата минута на добавеното време Климпала донесе победата на Ню Йорк Ред Булс с втория си гол в мача, като той бе от дузпа.

Чикаго е на предпоследното 13-о място в класирането на Източната конференция с 10 точки от 9 срещи. Ню Йорк Ред Булс е лидер на Изток със 17 точки.

23-годишното българско крило пък има 8 мача и 1 гол в МЛС от началото на сезона.

Снимка: Chicago Fire FC /Twitter