Пирин и Сливнишки герой не се победиха

Отборите на Пирин (Гоце Делчев) и Сливнишки герой завършиха 1:1 в мач от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига. Илия Карапетров бе точен за домакините в 6-ата минута, след което последваха две принудителни смени за двата тима, преди Неделин Асенов да изравни в 40-ата минута. Секунди преди края на първата част Бойко Сарандев бе изгонен за втори жълт картон, като интересното е, че играчът с №7 ги получи в рамките на шест минути. Въпреки численото предимство през втората част гостите не успяха да стигнат до трите точки на стадиона в Гоце Делчев.

Пирин остана на осмо място с 43 точки, докато четвъртото равенство на Героя го стави на 13-то място с 34 точки.