Черноморец (Балчик) и Рилци (Добрич) не си вкараха гол

0:0 приключиха Черноморец (Балчик) и гостуващия му Рилци (Добрич). Двубоят е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Съперниците го завършиха с по десет футболисти. Домакините владееха повече топката. Повече атакуваха. Джорджио Димитров пропусна два пъти, а по веднъж не успяха Радослав Златев и Иван Цачев. Съперникът заложи на по-затворена игра, разчитайки напред на контраатаки. Замисълът и на двете страни остана нереализиран. В 60-ата минута Виолин Филипов остана последен в добричката защита и извърши нарушение, за което беше отстранен с червен картон. 20 минути по-късно рефера размаха червения цвят и на Kристиян Бешев.