Устрем (Дончево) и Ботев (Нови пазар) не излъчиха победител

1:1 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Ботев (Нови пазар). Двубоят е от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините повече владееха топката, а съперникът им заложи на по-затворена игра и контраатаки. Виктор Христов и Преслав Пасев пропуснаха да дадат преднина на домакините през първото полувреме. Това се случи в средата на втората част, когато влезлите като резерви Кристиян Петков и Владислав Мирчев изработиха гола, реализиран от последния. Футболистите на Ботев създадоха няколко ситуации, но Едис Ефрахим, Христо Станчев и Йордан Милков не се възползваха. Направиха го влезлите като резерви. В 85-ата минута Йордан Нотев изведе като по конец Едвин Исмаил сам срещу вратаря и той изравни.