По един гол в мрежите на Устрем (Дончево) и Лудогорец III

1:1 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Лудогорец III (Разград) в среща от отложения 16-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Захари Сираков повече играеше с топката. Домакините пък заложиха на дефанзивна тактика и разчитаха на контраатаки. При една от тях дойде и първата възможност за гол пред вратата на Пламен Пепеляшев. Роберто Марков обаче я пропиля. По-късно той напусна терена контузен. 180 секунди след почивката Николай Илиев центрира и влезлия като резерва Владислав Мирчев откри резултата с глава – 1:0. Авансът на Устрем се задържа само 6 минути, защото в 54-ата Несин Салим изравни от фаул.