Рангник: Щом не можем да вкараме на Евертън, няма какво да очакваме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник не бе доволен от загубата с 0:1 от Евертън. Той разкритикува своите играчи и заяви, че щом не могат да отбележат на отбор от ранга на "Карамелите", които се борят за оцеляването си, не може да очакват да си тръгнат с позитивен резултат.

"През първите 25 минути имахме нашите моменти, в които можехме да отбележим. Но дори и в този период не бяхме достатъчно настъпателни. Имахме повече играчи в тяхното наказателно поле и изглеждаше, че всеки момент те ще се пречупят, особено след резултата, който направиха в сряда срещу Бърнли. Логично бе да нямат нужната увереност. Но те успяха да поведат с първия си удар, като голът падна след рикошет. След това мачът стана съвсем различен. Промени се и атмосферата на стадиона. През второто полувреме те просто се прибраха в защита и бранеха вратата с живота си. Ние пък така и не можахме да измислим как да ги пробием", заяви Рангник.

"Ако не можеш да отбележиш на отбор като Евертън, с цялото ми уважение към тях, защото те са добър отбор, няма какво да очакваш. Все пак те получиха три гола от Бърнли", каза още германецът.