Зрелище, обрати и 7 гола между Пирин (Разлог) и Сливнишки герой

Изключително интересен сблъсък се получи между отборите на Пирин (Разлог) и Сливнишки герой в мач от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига. Домакините от Разлог надвиха с 4:3 своя опонент, като двубоят бе изпълнен с обрати. Първо Атанас Няголов даде аванс на своя тим в 18-ата минута, но само 4 по-късно Николай Димиров изравни. Това равенство обаче не трая дълго, след като Давид Димитров направи 1:2 в полза на гостите в 24-ата минута.

На почивката обаче домакините направиха тройна смяна, която явно даде резултат, след като в рамките на 9 минути успяха да обърнат резултата в своя полза. Първо Николай Хаджиниколов изравни в 67-ата минута от дузпа, а в 73-ата Георги Фикийн направи 3:2. Само 3 минути по-късно Петър Попадийн вкара нов гол за Пирин, а в самия край на срещата отново Давид Димитров върна едно попадение за Сливнишки герой, но само, за да оформи крайното 4:3 (92’).

С тази победа Пирин (Разлог) се изкачва до 9-ото място с 34 точки, а “героите” остават 12-ти с 32 пункта, като се намират в серия от вече три поредни загуби.